Spółdzielnia Socjalna „Kuźnia”

Idea stworzenia Kuźni Młodych Talentów wzięła się z częstego problemu braku wykwalifikowanych pracowników fizycznych wśród polskich przedsiębiorców.

Kuźnia oferuje możliwość pozyskania i wyszkolenia potencjalnego pracownika na miarę oczekiwań firmy. Specjalnością Kuźni jest przygotowanie do pracy pracownika „szytego na miarę”, zgodnie z zapotrzebowaniem na konkretne umiejętności.

Oferta będzie obejmować sprawdzenie  predyspozycji zawodowych oraz motywacji, przeszkolenie praktyczne w zawodzie zgodnie z zamówieniem. Szkolenie będzie prowadzone w realnych warunkach produkcyjnych. Szkoleni pracowni będą wykonywać elementy związane z realną produkcją, będącą ofertą zakładów produkcyjnych. Pozwoli im to na wdrożenie do codziennych obowiązków, które będą wykonywać w czasie pracy w zakładzie produkcyjnym. Dzięki współpracy z Kuźnią Młodych Talentów firma produkcyjna zyskuje oszczędności kosztów związanych z przygotowaniem rekrutacji, przeszkolenia i wdrożenia odpowiedniego pracownika do pracy.

Kuźnia Młodych Talentów to młoda marka na polskim rynku HR. Osoby i organizacje ją współtworzące posiadają jednak duże doświadczenie w zakresie zatrudniania i organizacji szkoleń zawodowych.

Do tej pory partnerzy tworzący markę:

  • zatrudnili kilka tysięcy osób na zasadach leasingu pracowniczego,
  • zorganizowali kilkanaście projektów obejmujących szkolenia zawodowe,
  • zorganizowali kilkaset staży dla uczniów szkół średnich w przedsiębiorstwach,
  • zorganizowali kilkaset praktyk zagranicznych dla uczniów techników w Polsce,
  • zorganizowali kilkanaście akcji promocyjnych w ramach Programu Kuźnia Młodych Talentów,
  • przeprowadzili kilkadziesiąt godzin spotkań z uczniami szkół ponadgimnazjalnych.

Dane kontaktowe:

42-400 Zawiercie 
ul. ul. Wierzbowa 16 H
tel. 668 121 094 
e-mail: animator.kuznia@gmail.com